środa, 18 października 2017

Wystawa autorska Teresy Beczyczko

Teresa Beczyczko o sobie:

Jestem absolwentką Liceum Plastycznego w Gdyni Orłowie, ukończyłam szkołę o profilu graficznym. Moim przedmiotem kierunkowym była reklama wizualna. Oprócz malowania, zajmuję się wykonywanie plakatów, ulotek, systemów identyfikacji firmowej itp.

Od dzieciństwa lubiłam, uczestniczyć w zajęciach plastycznych, w przedszkolu i dalej w szkole. W gimnazjum brałam udziały w konkursach artystycznych oraz uczęszczałam na dodatkowe zajęcia z rysunku i malarstwa. Postanowiłam rozwijać moją pasję w Liceum Plastycznym.

Przez cztery lata rozwijałam się twórczo na zajęciach rysunku, malarstwa, rzeźby, podstaw projektowania czy fotografii artystycznej. Mimo wielu zajęć staram się rozwijać moją pasję również poza szkołą. W moich pracach malarskich widoczny jest wpływ impresjonistów i przeważa głównie lekka i przyjemna tematyka; czasami eksperymentuję z mieszaniem technik czy narzędzi używanych do pracy. Na kwietniowej wystawie w galerii bibliotecznej zapraszam do oglądania ok. 30 obrazów, zarówno z zajęć szkolnych, jak i tych malowanych w wolnym czasie. Jest to wystawa podsumowująca czteroletni okres mojej twórczości.

poniedziałek-czwartek 12-19
piątek 8-19